Nasza oferta:


Firma EL-BIG oferuje rozdzielnice elektryczne:

Sprawdź pełną ofertę !


Firma EL-BIG oferuje usługi obróbki na maszynach CNC:

Sprawdź pełną ofertę !

Frezowanie MDF

W zakres naszych usług wchodzi frezowanie cnc, frezowanie tworzyw sztucznych oraz frezowanie MDF. Jest to usługa, dzięki której firmy meblarskie, agencje reklamowe, firmy budowlane i stolarskie (ale nie tylko), mogą realizować każde zlecenie, niezależnie od tego, jak bardzo jest ono skomplikowane i wymaga twórczego podejścia. Usługa frezowanie MDF daje szerokie pole do tworzenia oryginalnych i indywidualnych aranżacji np. wnętrz. Bez problemu możemy wykonać litery, znaki graficzne oraz wszystkie inne, nawet najbardziej skomplikowane kształty.

Frezowanie MDF to obróbka skrawaniem takich materiałów jak popularny MDF, PCV, dibond lub inne drewnopochodne. Dzięki nowoczesnym maszynom możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Duża przestrzeń robocza maszyn pozwala nam wykonać każde zlecenie, niezależnie od wielkości materiałów oraz ilości elementów, które mają z nich powstać. Zapewniamy dużą dokładność w powtarzanym wzorach i kształtach, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy zamówienia seryjne, jak też jednostkowe.

Do wyceny usługi frezowanie MDF prosimy o przesłanie rysunku technicznego, modelu 3D, pliku graficznego w formacie cdr  lub posiadanej dokumentacji technicznej. Dzięki połączeniu usług CAD oraz frezowania MDF możemy urealnić każdy projekt. Zapraszamy do współpracy firmy oraz Klientów indywidualnych. Śląsk jest głównym obszarem naszego działania, ale również realizujemy zlecenia z całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na: frezowanie MDF oraz frezowanie tworzyw sztucznych.
 

Copyright © 2017 EL-BIG | All Rights Reserved.